E22RA-FW280-N
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
E22RA-FW280-N
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 33.84mm W x 45.12mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 2.2" (55.88mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Non-Touch
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 18-Bit (RGB), SPI
Dot Pixels : 240 x 320
Controller Type : ST7789
Description : 2.2" TFT RGB, SPI
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL
Payment Terms : L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 18-Bit (RGB), SPI 2.2" (55.88mm) 240 x 320